Portfolio Categories Slope
-1
archive,tax-portfolio_category,term-slope,term-47,theme-stockholm,qode-social-login-1.1,qode-restaurant-1.1,stockholm-core-1.0.1,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,menu-animation-underline,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive,elementor-default

SLOPE MASA

SLOPE ailesinin özgün detaylarına sahip masası.   Ebatlar (gxdxh): 100 cm X 200 cm x 75 cm   Malzemeler: Fırça dokulu meşe kaplama ve pirinç kaplama aksesuarlar. Mermer ve ahşap tabla seçenekleriyle.          

0

Slope Sehpalar

SLOPE koleksiyonunun farklı geometrileri bir arada kullanarak görsel dengeyi yakalayan sehpaları. Farklı malzeme ve renk alternatifleri ile yaşam alanlarınızı kişiselleştirmeniz için eğlenceli bir tasarım.   Ebatlar (gxdxh): Slope Sehpa 1: 86 cm X 86 cm X 48 cm Slope Sehpa 2: Çap:60 cm   H:35 cm   Malzemeler: Slope sehpa 1&2 MERMER: Antik pirinç kaplama

0

Slope Bank

SLOPE koleksiyonunun tasarım detaylarına sahip, kalabalık ve neşeli sofraların modern parçası.   Ebatlar (gxdxh): 170 cm X 40 cm x 45 cm   Malzemeler: Fırça dokulu meşe kaplama, pirinç kaplama bitiş detayı.          

0

Slope Büfe

İsmini tasarımını şekillendiren farklı yüzeylerdeki farklı eğimlerden alan SLOPE koleksiyonunun zarif büfesi.   Ebatlar (gxdxh): 180 cm x 45 cm x 75 cm   Malzemeler: Fırça dokulu meşe kaplama gövde Antrasit lake veya Black wave mermer kapaklar Özel tasarım ve imalat pirinç kulplar ve ayak aksesuarları.          

0